Hakkımızda

0 +

Vize İşlemi

HAKKIMIZDA

izmirvize.info bir Yelkovan Turizm markasıdır.

Değişen ve gelişen uygulamaları yakından takip eden ve vize işlemlerinin her aşamasında sizleri her konuda asiste edecek olan profesyonel danışmanlarımız ile, vize işlem süreciniz en kolay ve en güvenilir şekilde tamamlanmaktadır. Dünya çapında Türk vatandaşlarına vize uygulaması yapan tüm ülkeler için vize işlem prosedürleri tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Türk vatandaşları için vize uygulaması yapmayan ülkeler için ise, gerekli prosedürler detaylıca bilginize sunulmuştur. Web sitemiz aracılığı ile, vize almak konusunda A’dan Z’ye ihtiyacınız olan her bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.
Vize danışmanlarımız, Konsolosluk / başvuru merkezleri ve siz değerli müşterilerimiz arasında gerekli koordinasyonu sağlayarak, sizin adınıza tüm işlemlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için çalışırlar. Randevu alınması, evrak kontrolü ve takibi, işlem süreci ve vize onayı sırasında sizleri yormadan ve zaman kaybına uğratmadan tüm işlemler itinalı bir şekilde gerçekleştirilir. Çalışmalarımızda esas aldığımız konu, ülkelerin prosedürlerine ve konsolosluk kurallarına uygun olarak işlem yapmaktır. Amacımız, eksiksiz hazırlanan vize dosyaları ile başvurulardan gelebilecek olumsuz sonuçları ortadan kaldırmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Saygılarımızla,

YELKOVAN TURİZM - İZMİR VİZE

Güvenilir ve Hızlı Bir Vize Hizmeti İçin Doğru Adres

izmirvize.info bir Yelkovan Turizm markasıdır.Değişen ve gelişen uygulamaları yakından takip eden ve vize işlemlerinin her aşamasında sizleri her konuda asiste edecek olan profesyonel danışmanlarımız ile, vize işlem süreciniz en kolay ve en güvenilir şekilde tamamlanmaktadır.

7/24 Destek Hattı

Lorem Ipsum dolar sit amet

Uzman Ekip

Lorem Ipsum dolar sit amet

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Mutlu Müşteri

0 +

Anlaşmalı Ülke

0 +

Öğrenci Vizesi

0 +

Anlaşmalı Üniversite

Neden Biz?

Bir çok Avantaj ve Hızlı Süreç

Dünya çapında Türk vatandaşlarına vize uygulaması yapan tüm ülkeler için vize işlem prosedürleri tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

ACİL VİZE HATTI

Vize Başvurusu Yapmak ve Hemen Sonuç Almak için Bize Ulaşın

Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Hemen Arayın: 0232 441 2014 veya Bize Yazın: bilgi@izmirvize.info